Наши телефоны: /0512/ 48-33-85; /067/ 510-10-70
Информация

ЗАВОД "КІРОВЕЦЬ": ДРУГЕ ДИХАННЯ ВАШИХ ТРАКТОРІВ

Завод "Кіровець": друге дихання Ваших тракторів


Він може все: і будь-яку важку борону чи плуг потягне, і цілий посівний комплекс з усіма бочками для добрив; з культиваторами, "штангами" і "крилами"; і на транспортних, меліоративних та дорожніх роботах дасть фору багатьом машинам. Він – це трактор К-700, старий добрий трудівник Ваших полів. І не поспішайте списувати його "в запас", – як то кажуть у народі: "Старый конь борозды не портит".
Є в Україні просто унікальний спеціалізований завод "Кіровець", де старі трактори К-700 отримують нове життя, – з гарантією, і по ціні, на третину дешевшій, ніж у сусідній Росії.


Увеличить фото"Тільки досвід створює справжнього майстра і людина добре робить те, що вона любить". Ця істина доведена на ділі колективом і керівником Заводу "Кіровець". Знайомтеся: Матінкін Вадим Ігоревич, засновник заводу, майстер своєї справи, і просто людина, яка вже 30 років робить те, що насправді любить.


Вадим Ігоревич, випускник Московського автомеханічного інституту, працював на знаменитому Ленінградському виробничому об'єднанні "Кіровський завод". Пізніше фахівця направили у одну із "гарячих точок" підприємства – відділ гарантійного обслуговування тракторів у Миколаєві. А вже через кілька років саме Матінкіну довірили представляти уславлене підприємство в Україні. І не помилилися.


А потім настали важкі 90-ті роки минулого століття. Тракторобудівний гігант на Неві теж потрапив під коток економічних "реформ". Підприємство вимушене було закривати свої опорні бази. Закрилося представництво і в Миколаєві. Люди, які про закриття не знали, продовжували звертатися за екстреною допомогою до справжнього професіонала. Це й наштовхнуло на думку створити самостійне спеціалізоване підприємство саме "кіровського" профілю. То ж, завдяки Вадиму Матінкіну, в Україні практично не щезла колишня опорна база "Кіровця".

Увеличить фотоІ не просто не щезла, а перетворилася на справжній завод з площею 10000 м.кв. із станковим парком, що дозволяє проводити шліфування складних колінчастих валів та виготовлення нестандартних виробів; із стендами для обкатки двигунів ЯМЗ і коробок передач К-701, Т-150; із спеціальним інструментом та оснасткою. Усі запчастини тут оригінальні, від заводів-виробників. А сама головна "деталь" заводу – злагоджений колектив професіоналів з 20-річним досвідом роботи, що працюють під девізом: "Клієнт завжди правий".

Мудре народне прислів'я каже: "В иных руках и горсть пыли в золото превращается". Саме так в руках професіоналів заводу Ваші старі трактори "з пилу та брухту" знову перетворяться на надійних витривалих красенів із богатирською силою. Отже, ласкаво просимо до цехів заводу "Кіровець", де Вам забезпечать капітальний ремонт:


 • тракторів "Кіровець" К-700, К-701 та ХТЗ Т-150;
 • вузлів та агрегатів К-701 і Т-150;
 • коробок передач;
 • двигунів ЯМЗ-236, 238, 240, СМД, КамАЗ;
 • редуктора приводу насосів;
 • напівжорсткої муфти;
 • ведучих мостів;
 • системи управління поворотом;
 • з'єднання рам (труби шарнірів);
 • напіврам;
 • системи навісного обладнання;
 • ГУРа;
 • системи охолодження;
 • гальмівної системи;
 • електрообладнання;
 • вихлопної системи

Також на заводі можна придбати Тактори «Кіровець К-700 та Т-150 після капітального ремонту.

Економічний закон "Спрос рождает предложение", можна доповнити: "Качественное предложение рождает все возрастающий спрос". Тому, аналізуючи статистику роботи заводу "Кіровець, можна стверджувати, що беззаперечною рекомендацією якості робіт може служити той факт, що замовлення на завод прибувають з усієї України та Молдови: щороку тут ремонтується близько 100 двигунів ЯМЗ-238, ЯМЗ-240, понад 200 коробок передач "Кіровців" і Т-150; капітально відновлюється до 10 "Кіровців", до двох де¬сятків тракторів Т-150; ремонтуються бульдозери Т-170 і тд. А у перспективі ; капітальний ремонт тракторів “John Deere”.


Мовою цифр: Шановні господарі, перш ніж прийняти рішення здати "піонерам на металобрухт" Ваш трактор чи будь-які його вузли, порахуйте разом з нами: якісний ремонт гідравліки на заводі "Кіровець" дає змогу зекономити до 50% від вартості нових вузлів; а трактор після капремонту, що по якості не поступається новому, обійдеться Вам в 3 рази дешевше, ніж новий!


Цікаво, що на заводі "Кіровець" впроваджена така система як "Трейд-ін", тобто при купівлі трактора Ви можете здати свій трактор, що потребує капремонту, в якості частини оплати. Додайте до цих зисків стислі терміни виконання замовлення та гарантійний строк експлуатації, що складає 12 місяців. Плюс – надання висококваліфікованих рекомендацій щодо технічного обслуговування.


Обсяг будь-яких робіт погоджується з клієнтом так, щоб врахувати всі Ваші вигоди та побажання. Під час первинного огляду техніки складається попередній кошторис робіт. У ході дефектування і розбирання техніки знову робляться необхідні уточнення і погодження. І вже після визначення загальної вартості ремонту виписується рахунок для оплати. На підприємстві запроваджено практику – з участю представника замовника трактори перевіряються, підписується гарантійний акт і проводиться кінцевий розрахунок. Техніку, яка повертається додому, спеціалісти заводу ще й супроводжують аби переконатися, що працює вона "як годинник".


"Каждый клиент для нас – Партнер, с которым устанавливаются доверительные и дружественные отношения. Звоните, приезжайте к нам без стеснения. Мы для того и существуем, чтобы быстро решать любые вопросы по ремонту тракторов «Кировец». Мы не по наслышке знаем, как вернуть Вашим тракторам работоспособность и умеем это делать качественно, надежно, с гарантией". Саме цими словами Вадима Ігоревича Матінкіна, засновника заводу "Кіровець", хотілося б поставити крапку в даній статті. Хоча, це зовсім не "крапка", а три крапки, які передбачають продовження історії.
Впевнені, що це буде історія Вашого успіху та взаємовигідного співробітництва.


Звертайтеся:

ЗАТ "Завод "Кіровець", 54036, м. Миколаїв, вул. Очаювська, 1-Д,

тел.: (0512) 48-33-85, 48-33-88, (067) 510-10-70

E-mail: kirovets@ukr.net, www.k-701.com


Газета «Агроснаб Черноземья». Март - 2010 року